WORLD TRAVELER CLUB

Najciekawsza baza egzotycznych ofert turystycznych
Tel. +48 739 288 988
Brand owned by
Neodronevision sp. z o.o.
Wietnam

Wietnam - zwiedzanie i wypoczynek

5295 PLN + 2280 USD

Hanoi – Ha Long – Hue - Hoian – Saigon

Info i Terminy
Liczba dni:18
Dojazd: samolot
Rodzaj imprezy: zwiedzanie, zwiedzanie i wypoczynek, z polskim pilotem
Zakwaterowanie: Hotele 4* i 5*
Wyżywienie: według programu, Śniadania i kolacje, Śniadania
2023-01-16 - 2023-02-02
Cena: 5295 PLN + 2280 USD
WięcejZwiń

Minimalna liczba osób: 8

Dopłaty:

 • Dopłata do pokoju 1-osobowego: 899 USD
 • Dopłata do obiadokolacji podczas wypoczynku: 180 USD

Dodatkowe informacje:

Oferta wymaga potwierdzenia przez World Traveler Club w ciągu 24 godzin (dni robocze) od założenia rezerwacji.

Wylot/Przylot możliwe z różnych miast w Polsce i Europie, w dowolnym dniu - prosimy o informację dot. preferencji przelotu.

Podane ceny zawierają przelot w najniższej taryfie dostępnej w okresie obowiązywania cennika. W przypadku braku dostępności miejsc w najniższej taryfie cena może ulec zmianie, a ewentualna dopłata przedstawiona jest do akceptacji klientowi.

W przypadku braku możliwości potwierdzenia oferty lub braku akceptacji wysokości dopłaty, World Traveler Club  zwraca 100% wpłaconej zaliczki.* Płatne wg kursu pieniądz-sprzedaż banku Raiffeisen zgodnie z warunkami.
Szacunkowo 15283 zł wg kursu Raiffeisen na dzień 19.07.2024
2023-01-30 - 2023-02-16
Cena: 5295 PLN + 2280 USD
WięcejZwiń

Minimalna liczba osób: 8

Dopłaty:

 • Dopłata do pokoju 1-osobowego: 899 USD
 • Dopłata do obiadokolacji: 180 USD

Dodatkowe informacje:

Oferta wymaga potwierdzenia przez World Traveler Club w ciągu 24 godzin (dni robocze) od założenia rezerwacji.

Wylot/Przylot możliwe z różnych miast w Polsce i Europie, w dowolnym dniu - prosimy o informację dot. preferencji przelotu.

Podane ceny zawierają przelot w najniższej taryfie dostępnej w okresie obowiązywania cennika. W przypadku braku dostępności miejsc w najniższej taryfie cena może ulec zmianie, a ewentualna dopłata przedstawiona jest do akceptacji klientowi.

W przypadku braku możliwości potwierdzenia oferty lub braku akceptacji wysokości dopłaty, World Traveler Club  zwraca 100% wpłaconej zaliczki.

* Płatne wg kursu pieniądz-sprzedaż banku Raiffeisen zgodnie z warunkami.
Szacunkowo 15283 zł wg kursu Raiffeisen na dzień 19.07.2024
 • Dzień
  1

  Warszawa – Hanoi

  Zbiórka na lotnisku, powitanie i przekazanie dokumentów podróży. Przelot do Hanoi.

  Dzień
  2

  Hanoi

  Ś, K

  Po przylocie i formalnościach wjazdowych przejazd do hotelu: zakwaterowanie, śniadanie, i chwila na odświeżenie po podróży. Następnie spacer po mieści: Mauzoleum Ho Chi Minha oraz jego dom na palach. Zobaczymy również Pagodę Tran Quoc, Świątynię Literatury, czyli najstarszy wietnamski uniwersytet, którego historia sięga XI wieku. Przejażdżka rikszą po starym mieście, istnym labiryncie wąskich uliczek wypełnionych sklepami, restauracjami, warsztatami… Zobaczymy też okolice jeziora Hoan Kiem, świątynię Ngoc Son oraz budynki kolonialne, i te, wybudowane w znanym nam stylu socrealizmu. Powitalna kolacja w kolonialnej restauracji. Nocleg.

  Dzień
  3

  Hanoi - Ha Long

  Ś, K

  Po śniadaniu przejazd do Ha Long. Podczas przejazdu podziwianie ogromnych pól ryżowych, pracujących rolników i małych, wiosek. Zaokrętowanie na typową wietnamską łódź – drewnianą dżonkę z 2 żaglami, którą udamy się w rejs po zatoce. Rejs po zatoce, podczas którego podziwiać będziemy jeden z najpiękniejszych krasowych krajobrazów świata. Zatrzymamy się w małej wiosce rybackiej, dla chętnych możliwość pływania, lub wypożyczenia kajaka. Kolacja na pokładzie statku pływającego pośród niesamowitych wapiennych wysepek na tle zachodzącego słońca. Dla chętnych połów ryb oraz degustacja wietnamskiego wina. Nocleg na statku.

  Dzień
  4

  Ha Long - Hanoi

  Ś, K

  Jeszcze przed śniadaniem zapraszamy na pokład na sesję jogi o wschodzie słońca. Śniadanie na statku. Poranny rejs wśród tysięcy malowniczych wapiennych wysepek, o intrygujących nazwach, jak Wyspa Walczących Kogutów czy Wyspa Płonącego Kadzidła, zwiedzanie jaskiń krasowych. Powrót do Ha Long, transfer do Hanoi. Wieczorem czeka nas przedstawienie teatru na wodzie, po którym udamy się na kolację. Powrót do hotelu, nocleg.

  Dzień
  5

  Hanoi - Hue

  Śniadanie. Transfer na lotnisko, przelot do Hue. Po przylocie udamy się na targ Dong Ba, zobaczymy też Cytadelę, a wieczorem czeka nas kolacja w tradycyjnym domu w ogrodzie. Posiłki, typowe dla tego regionu Wietnamu serwowane będą w pięknym, zabytkowym otoczeniu domu i otaczających go ogrodów. Region Hue słynie z formy sztuki, jaką jest architektura krajobrazu – pełne harmonii, doskonale utrzymane ogrody są też doskonałym miejscem na spacer. Powrót do hotelu, nocleg.

  Dzień
  6

  Hue

  Ś, K

  Śniadanie, po którym wybierzemy się w rejs Rzeką Perfumową, do pagody Thien Mu, wznoszącej się wśród zieleni nad brzegiem rzeki. Stąd udamy się do Królewskich Grobowców Cesarza Ming Mang i Khai Dinh. Grobowiec Ming Manga to budowla z olbrzymimi wpływami chińskiej architektury, wybudowana krótko po śmierci cesarza, wyznawca konfucjanizmu. Grobowiec Khai Dinha to z kolei połączenie stylu wietnamskiego i europejskiego – otynkowany budynek ozdobiono ceramiką i szkłem. Przed powrotem do hotelu zobaczymy jeszcze jeden wspaniały ogród i mieszczący się w nim dom, w Hue. Kolacja i nocleg.

  Dzień
  7

  Hue - Da Nang - Hoi An

  Ś, K

  Po śniadaniu przejazd przez górskie pasmo Hoi Van do Hoi An. Podczas przejazdu przez najwyższe wzniesienia zobaczymy wspaniałe widoki na plażę Lang Co i leżącą przy niej wioskę, lagunę i miasto Danang. Jeśli czas pozwoli, chwila wytchnienia na plaży Lang Co, Krótki przystanek w Danang, wizyta w muzeum hinduskim. Przyjazd do Ho An – dawniej jednego z najważniejszych i największych portów Indochin, do którego przybywali ludzie z całego świata, odciskając swoje piętno w tutejszej architekturze. Kolacja. Nocleg w hotelu przy plaży.

  Dzień
  8

  Hoi An

  Ś, K

  Śniadanie. Dziś zwiedzimy Sanktuarium My Son – pozostałości wspaniałej, bogato zdobionej budowli, wzniesionej wiele wieków temu. Następnie, podczas spaceru po starym mieście Hoi An zobaczymy drewniane budynki i port, oraz mnóstwo restauracji z tradycjami, w których marynarze czekali na sprzyjające wiatry. Hai An słynie też z zakładów krawieckich, w których na poczekaniu można zamówić sobie strój z jedwabiu. Kolacja na mieście, powrót do hotelu, nocleg.

  Dzień
  9-14

  Hoi An

  Ś

  Śniadania. Wypoczynek na plaży, wycieczki po okolicy, udział w wycieczkach fakultatywnych.

  Dzień
  15

  Hoi An - Ho Chi Minh

  Ś, K

  Po śniadaniu przejazd na lotnisko, przelot do Ho Chi Minh. Zwiedzanie miasta: spacer po reprezentacyjnej alei, wzdłuż której zobaczyć można najwspanialsze kolonialne budynki: ratusz, pocztę, operę, katedrę i wznoszące się ponad nimi nowe wieżowce. Wizyta w Muzeum Historii, gdzie znajduje się specjalna wystawa poświęcona żyjącej w piątym wieku cywilizacji „Oc Eo”. Następnie zwiedzanie Muzeum Pozostałości Wojennych, ukazującego historię wojny wietnamsko-amerykańskiej, z wietnamskiego punktu widzenia. Kolacja, nocleg.

  Dzień
  16

  Ho Chi Minh

  Ś, K

  Śniadanie. Rano przejazd do Tay Ninh, zwiedzanie świątyni Cao Dai Świętego Jeziora. Jest to świątynia wyznawców kaodaizmu - nowej religii, wyznawanej tylko w Wietnamie, z około milionem wyznawców. Jej architektura jest niezwykła i egzotyczna. Rytuały bazują na fundamentach kilku religii: Katolicyzmu, Hinduizmu, Buddyzmu i Taoizmu. W samo południe zobaczymy specjalną, wyjątkową ceremonię, będącą niczym dynamiczny spektakl pośród niezwykłej muzyki. Po południu zwiedzanie słynnych tuneli Cu Chi, wykorzystywanych przez partyzantów Viet Congu podczas walki. Dzięki ich niezwykłej konstrukcji (była to sieć kanałów) partyzanci potrafili nagle pojawiać się znikąd, a następnie znikać równie szybko zdezorientowanym przeciwnikom. Powrót do miasta, spacer w dzielnicy chińskiej. Następnie czas wolny na zakupy na targu Binh Tay – ostatnia okazja do zrobienia zakupów pamiątek. Kolacja pożegnalna w jednej z restauracji.

  Dzień
  17

  Ho Chi Minh – Warszawa

  Ś, K

  Śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot powrotny do Polski. 

  Dzień
  18

  Warszawa

  Lądowanie. Zakończenie przygody.

 • Cena zawiera

  • przeloty Warszawa – Hanoi, Ho Chi Minh – Warszawa z przesiadką
  • przeloty wewnętrzne Hanoi – Hue i Danang – Ho Chi Minh
  • transfery klimatyzowanym autokarem/busem
  • zakwaterowanie w hotelach 4* oraz 1 nocleg na łodzi w standardowych pokojach dwuosobowych 
  • wyżywienie wg programu (Ś – śniadanie, K – kolacja) 
  • realizację programu
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
  • przewodników lokalnych
  • pilota biura World Traveler Club 
  • ubezpieczenie NW, KL i bagaż, choroby przewlekłe ​
  Cena
  nie zawiera

  • ​wydatków własnych
  • napojów do posiłków
  • napiwków ok. 50 USD/osoba
  • wiz i kosztu wizowania (ok. 45 USD, płatne na lotnisku, potrzebna jedna kolorowa fotografia i uzupełniony wniosek wizowy)
  • ewentualnych dopłat paliwowych
  • opłat lotniskowych
 • Lista dokumentów związanych z wycieczką "Wietnam"

 • Bardzo dobre hotele, o doskonałym położeniu w centrum miasta, lub bezpośrednio przy plaży, w przypadku wypoczynku:

  • Zobacz większą mapę Google