WORLD TRAVELER CLUB

Najciekawsza baza egzotycznych ofert turystycznych
Tel. +48 739 288 988
Brand owned by
Neodronevision sp. z o.o.
Wyjazdy incentive

Dowolny kraj, jaki wybierzesz na mapie BelizeTahitiTanzania... Nowa Zelandia, wszędzie tam byliśmy. Przemierzyliśmy wzdłuż i wszerz wszystkie kontynenty. Znamy niezwykłe, warte polecenia miejsca, optymalne środki transportu, połączenia, wygodne hotele. Możemy zaproponować miejsca szczególnie godne uwagi, zarówno niezwykle egzotyczne, jak i te bliższe, lecz z różnych względów wyjątkowe i interesujące. Potrafimy spełniać marzenia o podróżach...

Staramy się sprostać upodobaniom naszych klientów. Chcesz pływać canoe po rzekach Gór Skalistych? Chcesz smakować wina w Argentyńskich winnicach? Chcesz szkolić i budować zespół pracowników na afrykańskiej sawannie lub na wyspach Pacyfiku? Spędzić wieczór ze znajomymi na premierze w La Scali? Oferujemy to i wiele innych eskapad, począwszy od plażowania poprzez wyjazdy szkoleniowe, pielgrzymki a na trekkingu skończywszy. Zapewniamy kompleksową organizacje i obsługę naszych wyjazdów w najdrobniejszych szczegółach, Tobie pozostawiając delektowanie się niepowtarzalna przygodą.

Niezależnie od stopnia ekstrawagancji podróży zawsze zapewniamy stały, najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Nasze doświadczenie i referencje zadowolonych klientów gwarantują, że nie pozostawimy Twojej przygody przypadkowi. Wychodzimy z założenia, że tylko dokładnie zaplanowany pobyt pozwala na pełną realizację celów: zarówno, jeśli chodzi o innowacyjne szkolenie jak i ekstremalną wyprawę.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Ponieważ posiadamy ku temu odpowiednie doświadczenie i umiejętności:

  • Nasza aktywność na rynku turystycznym zaprowadziła nas w szeregi takich prestiżowych organizacji jak PATA i ASTA.
  • Stała obecność na targach turystycznych w kraju i zagranicą daje okazje do nawiązywania kontaktów z coraz to nowymi kontrahentami na całym świecie.
  • Organizujemy wyprawy we wszystkich kierunkach świata.
  • Programy opracowujemy indywidualnie, tak by były dostosowane do potrzeb i możliwości klienta. Proponujemy indywidualne, a przez to niepowtarzalne pomysły na wycieczki, podróże, wyprawy, szkolenia, konferencje... ucieczkę od codzienności.
  • Zawsze jesteśmy do dyspozycji.

Każda podróż to dla nas niepowtarzalne zadanie, które wykonujemy jak najlepiej, ponieważ umiemy i co najważniejsze, lubimy to robić!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI PRZEŚLEMY OFERTĘ PRZYGOTOWANĄ SPECJALNIE DLA CIEBIE!

Współpracowaliśmy między innymi z: