WORLD TRAVELER CLUB

Najciekawsza baza egzotycznych ofert turystycznych
Tel. +48 739 288 988
Brand owned by
Neodronevision sp. z o.o.
USA Wschodnie

z Nowego Jorku do Miami. Wylot z Krakowa!

6590 PLN + 2689 USD

Wycieczka dla małych i dużych: zaczynamy we wspaniałym Nowym Jorku, zatrzymujemy się w historycznej Filadelfii i amerykańskiej stolicy – Waszyngtonie, bawimy się w najlepszych parkach rozrywkowych na Florydzie, stawiamy czoła aligatorom Everglades, wypoczywamy na złotych plażach Zatoki Meksykańskiej, by zakończyć podróż w kosmopolitycznym Miami.

Info i Terminy
Liczba dni:15
Dojazd: samolot
Zakwaterowanie: Hotele 3* i 4*
Wyżywienie: Śniadania
2023-06-20 - 2023-09-30
Cena: 6590 PLN + 2689 USD
cena ważna od 20.06.2023 do 30.09.2023
WięcejZwiń

Minimalna liczba osób: 10

Dodatkowe informacje:

Oferta wymaga potwierdzenia przez World Traveler Club w ciągu 24 godzin (dni robocze) od założenia rezerwacji.

Wylot/Przylot możliwe z różnych miast w Polsce i Europie, w dowolnym dniu - prosimy o informację dot. preferencji przelotu.

Podane ceny zawierają przelot w najniższej taryfie dostępnej w okresie obowiązywania cennika. W przypadku braku dostępności miejsc w najniższej taryfie cena może ulec zmianie, a ewentualna dopłata przedstawiona jest do akceptacji klientowi.

W przypadku braku możliwości potwierdzenia oferty lub braku akceptacji wysokości dopłaty, World Traveler Club zwraca 100% wpłaconej zaliczki.

Oferta wymaga potwierdzenia przez BP Explorer w ciągu 24 godzin (dni robocze) od założenia rezerwacji.

Wylot/Przylot możliwe z różnych miast w Polsce i Europie, w dowolnym dniu - prosimy o informację dot. preferencji przelotu.

Podane ceny zawierają przelot w najniższej taryfie dostępnej w okresie obowiązywania cennika. W przypadku braku dostępności miejsc w najniższej taryfie cena może ulec zmianie, a ewentualna dopłata przedstawiona jest do akceptacji klientowi.

W przypadku braku możliwości potwierdzenia oferty lub braku akceptacji wysokości dopłaty, Explorer zwraca 100% wpłaconej zaliczki.

* Płatne wg kursu pieniądz-sprzedaż banku Raiffeisen zgodnie z warunkami.
Szacunkowo 18369 zł wg kursu Raiffeisen na dzień 20.07.2024
 • Dzień
  1

  Polska - Nowy Jork

  Zbiórka na lotnisku dwie godziny przed odlotem. Odprawa bagażowo - paszportowa. Wylot do Nowego Jorku. Po przylocie transfer do hotelu. Wieczorem wspólny spacer po mieście – Times Square i 5 aleja nocą. 

  Dzień
  2

  Nowy Jork

  Śniadanie, po którym udamy się na zwiedzanie miasta. W czasie pieszego spaceru zobaczymy najsłynniejsze budowle Manhattanu: początek ulicy Broadway czyli miejsce narodzin Nowego Jorku, najstarszy miejski park Bowling Green, posąg byka – symbol potęgi Nowojorskiej Giełdy, zabytkowe kamienice, Kościół Św. Trójcy oraz Ground Zero (9/11 Memorial) i Rockefeller Center, stara przystań South Street Sea Port, z której rozciąga się wspaniały widok na Brooklyn Bridge i wiele innych. Popołudniu niezapomniana panorama z  Empire State Building. 

  Dzień
  3

  Nowy Jork - Filadelfia

  155km – 2h30

  Śniadanie. Spacer po Central Parku, widokowy rejs po zatoce: Statua Wolności, wyspa emigrantów i słynny Most Brookliński. Popołudniu czas na zakupy, następnie przejazd do Filadelfii.

  Dzień
  4

  Filadelfia - Waszyngton

  220km – 3h00

  Śniadanie, zwiedzanie historycznej dzielnicy związanej z narodzinami Stanów Zjednoczonych. Zobaczymy Independence Hall, gdzie podpisano Deklarację Niepodległości, Dzwon Wolności oraz Elsert Alley, najstarszą zamieszkaną ulicę USA. Popołudniu przejazd do Waszyngtonu - jeśli czas pozwoli, wstąpimy po drodze do wioski Amiszów. 

  Dzień
  5

  Waszyngton - Orlando

  lot

  Śniadanie, zwiedzanie miasta: Cmentarz Arlington gdzie pochowany został między innymi Prezydent Kennedy, z widokiem na gmach Pentagonu, przystanek pod Pomnikiem Weteranów Wojny Koreańskiej i Pomnikiem Weteranów Wojny Wietnamskiej. Nie może oczywiście zabraknąć zdjęć z Białym Domem, i Kapitolem. Na zakończenie wizyta w starym dworcu kolejowym Union Station. Popołudniu transfer na lotnisko i przelot do najbardziej słonecznego stanu USA, do Orlando, otoczonego najbardziej znanymi parkami rozrywkowymi świata.

  Dzień
  6

  Orlando

  Śniadanie, wizyta w dwóch parkach tematycznych Disneya, np.:

  Disney’s Magic Kingdom Park – to miejsce, w którym spotkacie Państwo Myszkę Miki i jej przyjaciół. Tutaj ożywają fantazje i postaci znane z filmów. Park zapewnia świetną zabawę dla wszystkich młodych duchem.
  EPCOT (Eksperymentalne Prototypowe Środowisko Życia Człowieka w Przyszłości), w którym przedstawiono świat przyszłości oraz najciekawsze miejsca świata, w sposób będący w stanie zainteresować każdego. Wieczorem polecamy widowiskowe pokazy ogni sztucznych oraz pokazy laserowe.

  Dzień
  7

  Orlando

  Śniadanie, wizyta w Universal Studios – świat filmu wytwórni Universal – tu można przyłączyć się do „Facetów w Czerni” w polowaniu na kosmitów, zobaczyć niesamowite oko trąby powietrznej z filmu „Twister”, wraz z E.T. odlecieć na jego planetę, przeżyć prawdziwe trzęsienie ziemi w kalifornijskim metrze, lub zobaczyć atak King Konga z nowojorskiej kolejki linowej.

  Dzień
  8

  Orlando - Cape Canaveral - Zatoka Meksykańska

  430km – 4h30

  Rano przejazd do Centrum Lotów Kosmicznych im. Kennedy’ego, siedziby NASA i Amerykańskiego Programu Kosmicznego, skąd startowały wszystkie misje Apollo, a do teraz wzbijają się w kosmos amerykańskie wahadłowce. Podczas zwiedzania zobaczyć można zobaczyć stare i nowe promy kosmiczne, a także przyszłość podróży kosmicznych. Następnie przejazd na dwudniowy odpoczynek nad brzegiem Zatoki Meksykańskiej.

  Dzień
  9-10

  Zatoka Meksykańska

  Po całym zgiełku i natłoku wrażeń z poprzednich dni, przyda nam się odrobina odpoczynku. Dla aktywnych pozostają sporty wodne, zakupy, lub zwiedzanie: Ogrody Botaniczne, pobliskie miasta jak np. Sarasota z Galerią Salvadora Dalego. 

  Dzień
  11

  Zatoka Meksykańska - Everglades - Key West

  600km – 7h00

  Śniadanie. Przejazd do Everglades na safari na ślizgaczu, w czasie którego obserwować można mokradła zamieszkane przez aligatory i krokodyle (jest do jedyne miejsce, gdzie spotkać można te dwa gatunki żyjące razem). Po safari udamy się widowiskową autostradą Overseas, wzniesioną na betonowych słupach ponad powierzchnią oceanu, która poprowadzi do najdalej wysuniętego na południe punktu USA – Key West. Długą drogę uprzyjemnią zapierające dech w piersiach widoki.

  Dzień
  12

  Key West - Miami

  275km – 4h00

  Śniadanie. Chwila na spacer po uroczym Key West i przejazd autostradą do Miami.

  Dzień
  13

  Miami

  Po śniadaniu zwiedzanie Miami: plaże, luksusowe kurorty, architektura Art Deco i Miami Beach, handlowe centrum miasta i szereg ekskluzywnych posiadłości, których właścicielami są znane a przede wszystkim bogate osoby ze świata filmu, biznesu i sportu. Na koniec unikalny Bayside Marketplace.

  Dzień
  14

  Miami - Polska

  Śniadanie. Dla chętnych wizyta w jednej z galerii, lub zakupy w jednym z centrów handlowych. Po południu transfer na lotnisko, przelot do Polski.

  Dzień
  15

  Polska

  Lądowanie w Polsce. Zakończenie wycieczki.

 • Cena zawiera

  • Przeloty Kraków – Nowy Jork; Miami – Kraków via miasto europejskie/amerykańskie
  • Przelot Waszyngton – Miami 
  • Transfery według programu klimatyzowanym busem 
  • Zakwaterowanie w hotelach 3* w standardowych pok. 2-osobowych
  • Wyżywienie: śniadania
  • Biletu wstępu: Empire State Building, Rejs w Nowym Jorku, Disney Magic Kingdom, Epcot Center, Universal Studios, Kennedy Space Center, Everglades
  • Opiekę pilota podczas całej podróży
  • Ubezpieczenie KL, NW, bagaż, choroby przewlekłe

  Cena
  nie zawiera

  • Obowiązkowych napiwków dla kierowcy, bagażowych, lokalnych przewodników
  • Wiz i kosztu wizowania do USA
  • Wydatków własnych 
  • Posiłków inne niż śniadania 
 • Lista dokumentów związanych z wycieczką "USA Wschodnie"

  • Zobacz większą mapę Google