WORLD TRAVELER CLUB

Najciekawsza baza egzotycznych ofert turystycznych
Tel. +48 739 288 988
Brand owned by
Neodronevision sp. z o.o.
Informacje o Firmie

Dowolny kraj, jaki wybierzesz na mapie Belize, Tahiti, Tanzania... Nowa Zelandia, wszędzie tam byliśmy. Przemierzyliśmy wzdłuż i wszerz wszystkie kontynenty. Znamy niezwykłe, warte polecenia miejsca, optymalne środki transportu, połączenia, wygodne hotele. Możemy zaproponować miejsca szczególnie godne uwagi, zarówno niezwykle egzotyczne, jak i te bliższe, lecz z różnych względów wyjątkowe i interesujące. Potrafimy spełniać marzenia o podróżach...
Niezależnie od stopnia ekstrawagancji podróży zawsze zapewniamy stały, najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Nasze doświadczenie i referencje zadowolonych klientów gwarantują, że nie pozostawimy Twojej przygody przypadkowi.

Oferujemy egzotyczne wyjazdy grupowe, z polskim pilotem, który zajmie się Tobą i Twoimi bliskimi, tak, by wyjazd był tylko relaksem, byś nie musiał martwić się o organizację, przesiadki podczas lotu, formalności wjazdowe i kontakt z lokalnymi przewodnikami i hotelami, czy wyborem dań w restauracji z karty w lokalnym języku…
Nasi doświadczeni piloci nie tylko udzielą informacji o odwiedzanych miejscach, ale również zapewnią opiekę i bezpieczeństwo, pomogą dokonać zakupów i przeprowadzą przez zatłoczone lotniska.
Terminy i programy wyjazdów znajdziejsz na naszej stronie.c

Organizujemy również egzotyczne wyjazdy indywidualne - realizowane już od dwóch podróżujących wspólnie osób, które same wybierają termin i trasę. Wakacje skrojone na miarę, których program można zmieniać tak, by dopasować go do swoich potrzeb i możliwości. Opcja idealna dla osób posługujących się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (na wybranych kierunkach jest możliwość potwierdzenia usług polskiego przewodnika), którym zależy na elastycznym programie i podróży w małym, sprawdzonym gronie rodziny lub przyjaciół.
Chcesz dziś dłużej pospać i opuścić nieinteresującą Cię atrakcję? Chcesz spędzić w muzeum pięć godzin zamiast dwóch? Żaden problem, poinformuj tylko przewodnika o swoich planach.
Zainteresowany? Wskaż dowolne miejsce, określ termin i budżet, a my zajmiemy się resztą.

W naszym biurze znajdziesz też ofertę na tanie bilety lotnicze, zarezerwujesz hotel, wykupisz ubezpieczenie oraz ofertę znanych polskich i zagranicznych organizatorów do Portugalii, Turcji, Hiszpanii, Chorwacji, Bułgarii… nasz wykwalifikowany personel wskaże najlepsze biura i hotele, z którymi warto wybrać się na wakacje.

Możesz również sam znaleźć oferty czołowych organizatorów polskich na naszym innym portalu wyjazdów turystycznych www.centrumpodrozy.info